ASYSTENT MENEDŻERA


    •    Warszawa / praca zdalna
    •    elastyczne godziny pracy


O NAS:

Blast Productions jest firmą oferującą muzyczne projekty w oparciu o dziesięciolecia artystycznego międzynarodowego i twórczego doświadczenia.

Nasza agencja menedżerska wyróżnia się sposobem produkowania wyjątkowych wydarzeń artystycznych na scenie muzycznej w Polsce

i na świecie. Zajmujemy się wyjątkowymi artystami i zapewniamy koncerty na wysokim poziomie dla wyrobionego słuchacza. Jesteśmy dumni z tego, że odróżniamy się od „przeciętnej" agencji koncertowej, ponieważ skupiamy dużą uwagę na randze promocji i marketingu wszystkich projektów, którymi się zajmujemy.

 

Naszym celem jest pomaganie muzykom w poszerzaniu horyzontów i wykonywaniu kolejnych koncertów, a także pomaganie organizatorom koncertów którzy chcą poznać nasze nowe projekty artystyczne. Współpracujemy ze znakomitymi solistami, kameralnymi zespołami fantastycznych muzyków oraz dużymi składami orkiestr symfonicznych zawsze starając się znaleźć idealne dopasowanie dla odbiorców.

Dbamy także o wszystkie aspekty produkcyjne, bowiem nasze projekty traktujemy całościowo, zapewniając oryginalne kompozycje, nagrania, aranżacje i orkiestracje, nagrania studyjne aż po mix i mastering kończąc na działaniach public relations. Od muzyki klasycznej poprzez jazz do projektów symfonicznych oraz musicali - jakość definiuje każdy szczegół naszej pracy.

Blast Productions jest siłą napędową doskonałości artystów i wymagań odbiorców na każdym koncercie, poczynając od niewielkich sal klubowych do prestiżowych aren koncertowych.


OPIS PRACY:

Asystent menadżera to płatna pozycja w niepełnym wymiarze godzin

Szukamy fantastycznej osoby która/który weźmie pełną odpowiedzialność za swoje działania oraz:

•  podejmie się pracy w wymiarze 10-15 godzin tygodniowo, z możliwością zwiększenia do 20 godzin tygodniowo po początkowym

   90-dniowym okresie próbnym.

•  pomoże w dotarciu naszych projektów do określonych instytucji kultury, festiwali oraz firm eventowych.

•  będzie pracować w elastycznych godzinach pracy - w  większości jest wymagana dyspozycyjność między 10:00 a 16:00 od poniedziałku      do piątku ale czasami potrzebna będzie zmiana godzin pracy na wieczorne lub w czasie weekendów.

Nasza firma znajduje się w Warszawie - byłoby idealnie, gdyby udało się być w kontakcie osobistym od czasu do czasu - ale w dobie komunikatorów internetowych oraz telefonów nie jest to konieczność.
 

Najważniejsze priorytety tej pracy są następujące:

• Połączenie pracy wirtualnej / domowej i pracy osobistej;

•  Zobowiązanie do podpisania umowy na stanowisku Asystenta menedżera;

• Poszukiwanie nowych miejsc koncertowych, wysyłanie informacji oraz działania "follow-up" (bezpośrednie oraz telefoniczne)

• Pomaganie w niektórych obowiązkach administracyjnych, w tym między innymi: rozliczanie artystów, lista kontaktów artystów itp.

• Pomaganie w kontaktach z artystami, bezpośrednio kontaktujących się z organizatorami wydarzeń muzycznych - dodawanie do listy

   klientów.

 

Idealnie - poszukujemy osoby przedsiębiorczej i nie bojącej się wychodzić z inicjatywą "przed szereg". Jest to pozycja, która może urosnąć znacznie bardziej, a przy odpowiedniej motywacji i wkładzie można uzyskać dobre wynagrodzenie. Chodzi nam o to, aby przyciągnąć nowych klientów oraz pomóc artystom reprezentowanym przez firmę Blast Productions w ogólnym procesie rezerwacji / promocji koncertów oraz zarabiać przyzwoite $$ (+ zachęty (%) dla znalezionych nowych miejsc koncertowych). To  wyjątkowa okazja, bo nie trzeba wykazywać się ekwilibrystyką słowną, lecz zdolnościami interpersonalnymi, aby wyszukiwać nowe miejsca koncertowe. Praca pod „skrzydłami” naszej firmy pozwoliłaby wejść bezpośrednio do branży koncertowej i rozwinąć współpracę z naszymi kreatywnymi artystami.

Optymalnie - mamy nadzieję, że znajdziemy osobę wyjątkowo dobrze zorganizowaną, zmotywowaną, chętną do pracy z elastycznym harmonogramem i co najmniej kilkuletnim doświadczeniem, która skoncentruje się głównie na marketingu, sprzedaży, promocji i reklamie naszych artystów / projektów.KWALIFIKACJE:

* Praktyka w zakresie organizacji koncertów/eventów
* Znajomość programu: MS Word
* Bardzo dobra organizacja, zaangażowanie i pozytywna energia
* Nieustanne dążenie do doskonalenia siebie i swoich umiejętności
* Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne
* Wysoka kultura osobista

* Dodatkowo (lecz niekoniecznie) - znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na nasz adres: office@blastproductions.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami